☰ Menu
Strona główna » Płatności

Płatności

1. W trakcie składania zamówienia Klient może wybrać następujące formy płatności:

a) Płatność przy odbiorze - opłatę za dostarczony towar klient dokonuje bezpośrednio przedstawicielowi firmy kurierskiej, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres.

b) Płatność zwykły przelew bankowy - wpłaty dokonuje Klient na wskazane konto Sklepu "Oleńka" (zamówiony towar zostaje wysłany do klienta dopiero po wpłynięciu należności na konto "Oleńka"). Umożliwia kupującemu dokonać wpłaty po potwierdzeniu dostępności towaru przez pracownika sklepu.

c) Płatność - zapłata kartą płatniczą Visa, MasterCard, Diners Club, JCB. Karta płatnicza zostaje obciążona w momencie składania zamówienia obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Klienta);


d) przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Klienta);

Obciążenie rachunku Klienta następuje natychmiast po decyzji kupującego potwierdzając płatność z rachunku bankowego lub karty płatniczej Klienta.

2. Wysyłki są realizowane za pomocą wyspecjalizowanych zewnętrznych firm kurierskich. Koszty wysyłki przedstawiają się następująco:

a) za każdą paczkę do 30 kg w maksymalnych wymiarach określonych przez firmę kurierską jako paczka standardowa ( wymiary paczki standardowej są podane w regulaminie kuriera DPD www.dpd.com.pl), opłaconą przelewem 15.00 zł PLN a za pobraniem 25.00 zł.

b) Istnieje możliwość realizacji wysyłki bezpłatnej (dostawa gratis) pod warunkiem, że minimalny zakup przewyższa kwotę 500.00 zł. Usługa ta jest realizowana wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod warunkiem realizowania przesyłki w paczkach standardowych tj. nie przekraczających standardowych wymiarów i wagi dla spedytora (zgodnie z regulaminem DPD
https://www.dpd.com.pl/)


3. Wszystkie opłaty względem Sklepu "Oleńka" należy dokonywać na konto:


PKO BP 91 1020 4795 0000 9802 0411 8931

4. Istnieje możliwość odbioru osobistego pod adresem Sklep internetowy "Oleńka", ul. Małopolską 3  70-513  Szczecin, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-16.00. W tym przypadku nie naliczamy dodatkowej opłaty transportowej.
 
Przejdź do strony głównej
psd
payu

Sklep Olenka

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu