Witamy w sklepie Oleńka

Reklamacja

Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym www.olenka.net.pl objęte są gwarancją producenta.

 

 1. Gwarancja producenta - jest określona na dany okres od daty zakupu (na podstawie karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu – paragon, faktura)
  Przy każdym produkcie wystawionym w sklepie internetowym patiimaks.pl powinien byc widoczny okres gwarancji. Najczęściej jest to okres 12 lub 24 miesięcy.
 2. Rękojmia - okres 24 miesięcy od daty zakupu.
 3. Gwarancji, rękojmi podlegają wady ukryte produktu wynikające z błędów materiałowych lub procesu produkcyjnego. Oznacza to jednocześnie że gwarancji, rękojmi nie podlegają uszkodzenia mechaniczne i naturalne zużycie oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem zakupionego towaru.
 4. Informujemy, że każdy towar poddany jakimkolwiek modyfikacjom traci prawa gwarancyjne.
 5. Zgłaszany do reklamacji produkt musi zostać niezwłocznie dostarczony do sprzedawcy po stwierdzeniu usterki, musi być kompletny i odpowiednio zapakowany, w sposób właściwie zabezpieczający reklamowany towar - należy także posiadać dokument potwierdzający miejsce zakupu (paragon lub faktura)
 6. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przekazana w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki o której informujemy naszych klientów.
 7. Reklamowany produkt objęty gwarancją prosimy odesłać na adres: (wysyłka na własny koszt)*:
  Oleńka
  ul. Ku słońcu 68d
  71-047 Szczecin
 8. Naprawiony produkt objęty gwarancją odsyłamy na nasz koszt.
 9. Niektóre produkty posiadające gwarancję producenta należy odesłać do właściwego serwisu zajmującego się obsługą w/w producenta - wszystkie potrzebne na ten temat informacje znajdziecie Państwo na karcie gwarancyjnej produktu.