Witamy w sklepie Oleńka

PLUS BABY, SŁONIK - SZAFA 2 DRZWIOWA

PLUS BABY, SŁONIK - SZAFA 2 DRZWIOWA

PLUS BABY, SŁONIK - SZAFA 2 DRZWIOWA
759,00 zł

Dostępność: W magazynie

Kod produktu: POKOIK DZIECIĘCY-0859-KSŁONIKSZ_O803TJ

 Szafa dwudrzwiowa z kolekcji SLONIK firmy Klupś, wykonana z płyty meblowej.

ASzafa posiada funkcjonalne i pojemne wnętrze: cztery półki oraz drążek na ubranka. Pomalowana została za pomocą bezpiecznych i ekologicznych lakierów, które posiadają wymagane atesty zgodne obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

Awymiary 184x83x52 cm

AMeble fabrycznie zapakowane w kartonie (do samodzielnego montażu).

AFirma KLUPŚ posiada długoletnią tradycję w zakresie produkcji mebli dla dzieci. Obecnie jest jednym z największych producentów łóżeczek, mebli oraz pościeli dziecięcych w Polsce.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę łóżeczek, krzesełek, mebli, przewijaków, pościeli - wszystkie produkty znajdują się w ofercie sklepu pippin baby. Firma posiada wymagane atesty potwierdzające zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

 

Opis

Szczegóły

Ładne i proste meble Słonik marki Klupś. Wykonane z płyty meblowej. Delikatna kolorystyka i sympatyczny wzór Słonika sprawi, że meble idalnie wpasują się do dziecięcego pokoju.

Meble pomalowane zostały za pomocą bezpiecznych i ekologicznych lakierów, które posiadają wymagane atesty zgodne obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D
Rozmiar N/D
Recenzje