Witamy w sklepie Oleńka

CHICCO, KRZESEŁKO POLLY 2w1

CHICCO, KRZESEŁKO POLLY 2w1

CHICCO, KRZESEŁKO POLLY 2w1
469,00 zł

Dostępność: Towar na zamówienie telefoniczne lub "mailowo"

Kod produktu: POKOIK DZIECIĘCY-0360-PO_O8047C

 

<p>Jedno krzesełko - wiele możliwości</p>

Krzesełko Polly 2w1 Denim to wygoda i komfort użytkowania dla Ciebie i Twojego dziecka. Porównując z tradycyjnym krzesełkiem dla dzieci, siedzisko może być ustawione na 6 różnych wysokościach tak, aby i mama i dziecko mogli zawsze znaleźć odpowiednią pozycję.

 

   Rośnie razem z dzieckiem

Wysokie krzesło do karmienia można używać już od 6 miesiąca życia dziecka. Pierwszy wspólny posiłek przy stole możecie zjeść, kiedy dziecko skończy rok. Nie przejmuj się zabrudzeniami, które często pojawiają się podczas nauki karmienia. Krzesełko posiada podwójnie wyściełaną tapicerkę,wykonaną z impregnowanej tkaniny nieprzemakalnej, którą łatwo zdejmuje się do prania. Postaw Polly 2 w 1 bliżej stołu i ciesz się wspólnymi posiłkami ze swoją rodziną.

 

   Bezpieczna nauka karmienia

Krzesełko posiada podnóżek z regulacją wysokości. Oparcie można regulować, dzięki czemu dziecko może w nim również odpocząć po posiłku. Sześciostopniowa regulacja wysokości siedziska umożliwia dostosowanie wysokości krzesła do wysokości stołu. W kwestiach bezpieczeństwa należy zachować najwyższe standardy, dlatego Polly 2 w 1 wyposażono w podwójne zabezpieczenie: barierę krokową oraz 5-cio punktowe szelki. Dzięki temu nauka karmienia jest nie tylko przyjemna dla Twojego maluszka, ale przede wszystkim całkowicie bezpieczna.

   Dodatkowe akcesoria w zestawie

Zdejmowana tacka z wgłębieniem na kubek posiada nowy, ulepszony sposób mocowania dzięki czemu możesz ją nakładać i zdejmować jedną ręką. Przezroczysta nakładka na tackę może być używana na głównej tacy do podawania posiłków dziecku lub na stole jako podkładka pod talerz. Podczas wspólnych posiłków przy stole, tackę możesz zdjąć, odwiesić na uchwycie z tyłu krzesła i sięgać po nią kiedy zajdzie taka potrzeba.

   Kompaktowy rozmiar

Krzesło Polly 2w1 to także oszczędność miejsca: łatwo się składa i zajmuje wyjątkowo niewiele przestrzeni. Dzięki temu, że stoi samodzielnie może być przechowywane w pozycji pionowej. Łatwy transport zarówno po rozłożeniu, jak i po złożeniu zagwarantują 2 tylne kółka. Ciesz się ergonomią krzesełka Chicco Polly na co dzień.

 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D
Rozmiar N/D
Recenzje