Witamy w sklepie Oleńka

Płatności

Sposoby płatności dostępne w naszym sklepie internetowym.

  Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Prosimy o dokonanie płatności w terminie do 5 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku dostępnych produktów kontaktujemy się w ciągu 2 dni roboczych od momenty złożenia zamówienia.

Dane do przelewu:

Salon Artykułów Dziecięcych Oleńka S.C
ul. Krzywoustego 9/1; 70-250 Szczecin

bank: BZ WBK
nr rachunku: 89 1090 2590 0000 0001 2601 7109

  • Szybkie płatności online - DotPay to bezpieczne i proste metody zapłaty za towary w internecie. Poprzez ten system płatności możesz płacić kartą kredytową jak i zwykłym przelewem bankowym. Podczas finalizacji zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy DotPay, która obsługuje płatności internetowe w sklepie www.olenka.net.pl. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i przekierowany na stronę swojego banku skąd możesz dokonać płatności. Połączenie ze stroną DotPay jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Prawie natychmiast dostajemy potwierdzenie o wpłacie i możemy wysyłać towar.
  • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 3 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.