Witamy w sklepie Oleńka

SZLAFROK PIESKI BIAŁY ZIELONA LAMÓWKA W KROPKI 9546 - 12 M

SZLAFROK PIESKI BIAŁY ZIELONA LAMÓWKA W KROPKI 9546 - 12 M

SZLAFROK PIESKI BIAŁY ZIELONA LAMÓWKA W KROPKI 9546 - 12 M
119,00 zł

Dostępność: W magazynie

Kod produktu: PIELĘGNACJA-_O40Q66

SZLAFROK

Opis

Szczegóły

W 2011 roku Mayoral obchodził 70. rocznicę “wśród przyjaciół”. W naszej historii przydarzyło nam się wiele anegdotycznych sytuacji, kluczowych momentów, decyzji, które wyznaczyły naszą drogę… Najciekawsze były początki: z małej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą skarpet i rajstop (“Domínguez Toledo” założonej w 1941 r.), Mayoral stał się dużą międzynarodową grupą, reprezentującą modę hiszpańską na całym świecie.

Później, na początku lat 70., założono Mayoral Moda Infantil, obecnie trzon grupy. Mayoral jest dziś producentem mody świadczącym kompleksowe usługi, będącym w stanie zaoferować klientowi (punktowi sprzedaży) wszelkiego rodzaju kompletny produkt, gotowy do przedstawienia odbiorcy końcowemu (dziecku).

Grupa firm od początku jest własnością rodziny, co znacząco wpływa na zasady zorientowane na etykę i odpowiedzialność społeczną, według których prowadzona jest spółka. A slogan „making friends” był i jest podstawą filozofii Mayoral - wyznacznikiem drogi firmy, która opiera swój sukces na jakości i modzie w najlepszym wydaniu.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D
Rozmiar N/D
Recenzje