Witamy w sklepie Oleńka

GEOX, BUTY DZIECIĘCE B6337Q
116,00 zł

Dostępność: Towar na zamówienie telefoniczne lub "mailowo"

Kod produktu: OBUWIE-0802-B6337Q

Obuwie GEOX zaawansowane technologicznie to idealna propozycja dla aktywnych dzieci, które spędzają dużo czasu poza domem, bawiąc się ze swoimi znajomymi. Wygodne buty ze skórzanymi wkładkami, specjalnie wyprofilowane na śródstopiu oraz pięcie zapewnią wygodę oraz komfort podczas poruszania się.

GEOX, BUTY DZIECIĘCE B6337Q

Opis

Szczegóły

Twórca butów marki Geox, Mario Poletti Polegato, w trakcie przechadzki ulicami jednego z miast Newady, nie mógł znieść trudów potwornego upału. Wpadł zatem na pomysł, że przy użyciu scyzoryka może podziurawić swoje buty, co pozwoli na lepszą wentylację stopy. Pomysł ten okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wkrótce zastosował go z powodzeniem we Włoszech, gdzie udoskonalił swoje rozwiązanie. Po bezskutecznych próbach sprzedania prototypów wielkim producentom akcesoriów, zdecydował się na stworzenie własnej marki. Warto było trwać przy swoim, gdyż Geox jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących buty na świecie. Sukces ten ma solidne oparcie... pod naszymi stopami! Mowa tu o innowacji, jaką gwarantuje podeszwa Geox. Buty tej marki mają bowiem wbudowaną specjalną membranę, która pozwala stopom lepiej oddychać, a jednocześnie nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz. Ta zaleta butów Geox jest powszechnie znana, ale trzeba także pamiętać o innych atutach. Przykładowo należy wspomnieć o wygodzie, jaką gwarantują te buty. Dzięki elastyczności, delikatności materiałów i ergonomii Geox stał się uosobieniem komfortu. Buty Geox, jak żadne inne, potrafią łączyć wygodę i piękno, dzięki czemu są dziś marką niepowtarzalną na światowym rynku!

">

Technologie zastosowane w tym produkcie

Amphibiox
specjalna wodoodporna i oddychająca membrana obecna w podeszwie oraz wokół górnej części stopy
Geox Respira
perforowana podeszwa wykonana z mieszanki gumy ma wbudowaną membranę, która posiada zdolność oddychania i zapewnia wodoodporność. membrana chroni przed dostępem wody, jednocześnie pozwalając stopie na oddychanie, gwarantuje to naturalną termoregulację i stwarza we wnętrzu idealny mikroklimat.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D
Recenzje