Witamy w sklepie Oleńka

BUTY DZIECIĘCE GEOX

BUTY DZIECIĘCE GEOX

BUTY DZIECIĘCE GEOX
143,00 zł

Dostępność: W magazynie

Kod produktu: OBUWIE-0802-GEOX_O202WV

Twórca butów Geox, Mario Poletti Polegato, w trakcie przechadzki ulicami jednego z miast Newady, nie mógł znieść upału. Instynktownie podziurawił scyzorykiem swoje buty, co okazało się genialnym pomysłem. Zastosował go z powodzeniem we Włoszech, gdzie udoskonalił swoje rozwiązanie. Po bezskutecznych próbach sprzedania prototypów wielkim producentom akcesoriów, zdecydował się na stworzenie własnej marki. Warto było się upierać, bo Geox jest dzisiaj jedną z największych marek butów na świecie. Sukces ten ma solidne oparcie... pod naszymi stopami! To opatentowana podeszwa Geox. Buty te mają wbudowaną specjalną membranę, która pozwala stopom oddychać, a jednocześnie nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz. Ta zaleta butów Geox jest powszechnie znana, ale trzeba także pamiętać o innych atutach. Przede wszystkim wygoda dzięki elastyczności, delikatności materiałów i ergonomii fasonów. Ponadto wspomnieć trzeba o ich stylu, o projektach na topie, o modelach od codziennych po najszlachetniejszą elegancję, wyprodukowanych z materiałów doskonałej jakości. Buty Geox potrafią łączyć, jak żadne inne, wygodę i piękno dzięki czemu są dziś marką niepowtarzalną adresowaną do wszystkich.

Opis

Szczegóły

Twórca butów marki Geox, Mario Poletti Polegato, w trakcie przechadzki ulicami jednego z miast Newady, nie mógł znieść trudów potwornego upału. Wpadł zatem na pomysł, że przy użyciu scyzoryka może podziurawić swoje buty, co pozwoli na lepszą wentylację stopy. Pomysł ten okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wkrótce zastosował go z powodzeniem we Włoszech, gdzie udoskonalił swoje rozwiązanie. Po bezskutecznych próbach sprzedania prototypów wielkim producentom akcesoriów, zdecydował się na stworzenie własnej marki. Warto było trwać przy swoim, gdyż Geox jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących buty na świecie. Sukces ten ma solidne oparcie... pod naszymi stopami! Mowa tu o innowacji, jaką gwarantuje podeszwa Geox. Buty tej marki mają bowiem wbudowaną specjalną membranę, która pozwala stopom lepiej oddychać, a jednocześnie nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz. Ta zaleta butów Geox jest powszechnie znana, ale trzeba także pamiętać o innych atutach. Przykładowo należy wspomnieć o wygodzie, jaką gwarantują te buty. Dzięki elastyczności, delikatności materiałów i ergonomii Geox stał się uosobieniem komfortu. Buty Geox, jak żadne inne, potrafią łączyć wygodę i piękno, dzięki czemu są dziś marką niepowtarzalną na światowym rynku!

">

Technologie zastosowane w tym produkcie

Amphibiox
specjalna wodoodporna i oddychająca membrana obecna w podeszwie oraz wokół górnej części stopy
Geox Respira
perforowana podeszwa wykonana z mieszanki gumy ma wbudowaną membranę, która posiada zdolność oddychania i zapewnia wodoodporność. membrana chroni przed dostępem wody, jednocześnie pozwalając stopie na oddychanie, gwarantuje to naturalną termoregulację i stwarza we wnętrzu idealny mikroklimat.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D
Rozmiar N/D
Recenzje