Witamy w sklepie Oleńka

Dostawa i Płatności

Tabela opłat za przesyłki dla jednej paczki i odbiory osobiste:

rodzaj transportu

forma płatności

koszty wysyłki:

 

przesyłka paletowa

 

Kurier (DPD)

za pobraniem

20,00

 

105,00

 

Kurier (DPD)

płatność systemem DotPay/karta płatnicza

15,00

 

100,00

 

Kurier (DPD)

przedpłata na konto

15,00

 

100,00

 

Odbiór osobisty

przy odbiorze

0,00

 

nie dotyczy

 

Odbiór osobisty

płatność systemem DotPay/karta płatnicza

0,00

 

nie dotyczy

 

Odbiór osobisty

przedpłata na konto

0,00

 

nie dotyczy

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji o przebiegu i kosztach dostawy oraz odbiorów osobistych

 1. Artykuły o dużych gabarytach (np. wózki, foteliki, leżaczki, materace, meble) z uwagi na wagę, oraz bezpieczeństwo dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera (DPD) - możliwy jest również odbiór osobisty. Niektóre meble mogą zostać wysłane w paczce, za pośrednictwem kuriera DPD, jednakże należy mieć na względzie, że w przypadku większej ilości elementów, większej wadze lub wymiarach może okazać się konieczne opłacenie kilku paczek lub skorzystanie z przesyłki paletowej.
 2. Odbiór osobisty. W przypadku gdy chcą Państwo odebrać zamówiony towar osobiście w naszej siedzibie (ul. Ku Słońcu 68d; Pon - Piąt, w godz: 11:00 - 17:00) - po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności wszystkich zamówionych produktów przez pracownika "Oleńki" (telefon, e-mail) - płatność za zamówienie następuje:
  • Gotówką
  • Przelewem (przelew musi zostać zaksięgowany na naszym koncie)
  • Kartą lub płatność systemem DotPay.
  • Bonami upominkowymi "Oleńka"
 3. Wysyłka za granicę kraju. W przypadku zamówienia z opcją wysyłki zagranicznej - koszty wysyłki są określane indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki. W przypadku zamówień zagranicznych przyjmujemy płatność - przelewem na konto, DotPay. Nie jest możliwa wysyłka zagraniczna za pobraniem.
 4. Kurier DPD - czas dostawy. Z reguły zamówiony towar trafia do Państwa już nastepnego dnia od daty wysyłki - jeśli jest to dzień powszedni, jednak firm kurierska ma 2 dni robocze na dostarczenie przesyłki.
 5. W przypadku, gdy przesyłka nie zostanie odebrana przez kupującego - wszelkie koszty pokrywa kupujący.

Uwaga! W przypadku nieuzasadnionej odmowy przyjęcia paczki Klient zostanie obarczony kosztami związanymi z odmową przyjęcia paczki, jakie poniesie firma "Oleńka".