iZi Kid i-Size jest jednym z pierwszych fotelików dla dzieci zgodnym z najnowszymi normami dotyczącymi fotelików samochodowych. Podczas gdy aktualne normy (ECE r 44) sięgają lat 70., UN r129 (i-Size) są z 2013/2014 roku. I-Size jest lepiej dostosowany do współczesnych samochodów i dzisiejszego ruchu. Dlatego też, UN r129 (i-Size) jest najbezpieczniejszym wyborem. Przeczytaj więcej o nowej homologacji i-Size.

Jedna z najlepszych pozycji do spania

BeSafe iZi Kid i-Size posiada jedną z najlepszych pozycji do spania na rynku i zapewnia Twojemu dziecku komfortowy sen w samochodzie.  

Więcej miejsca na nogi

BeSafe iZI Kid i-Size jest montowany tyłem do kierunku ruchu za pomocą ISOfix, i jest zatwierdzony dla dzieci o wzroście 105 cm (pozycja stojąca). Fotelik ten posiada przedłużone szelki oraz zagłówek oraz więcej miejsca na nogi dzięki jego nowej konstrukcji.

 

Funkcje

1. Usztywnienie przednie umożliwia bardzo sztywną instalację fotelika, również instalowany za pomocą dodatkowych pasów (zakotwiczonych w prowadnicy fotela przedniego). 
2. Identyczna instalacja fotelika na tylnym jak i przednim siedzeniu (jeżeli system ISOFIX jest zamontowany na przednim siedzeniu)
3. Zwiększ miejsce na nogi poprzez wysunięcie usztywnienia przedniego.
4. Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy oferują wysoki poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jest 5 razy bezpieczniejsze od przewożenia dziecka przodem.
5. Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zabezpieczeniu bocznemu. Materiał EPS przy głowie, jamie brzusznej oraz udach.
6. Dłuższy okres używania, od 6 miesięcy do 4 lat.
7. Łatwa regulacja wysokości zagłówka oraz szelek.

8. Łatwe wkładanie dziecka do fotelika lub wyciąganie, dzięki magnesom przytrzymującym szelki z boku.